^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Chlorek Magnezu Warszawa

Środki Odladzające

>

Aktualna Oferta Cenowa

Kontakt

Przedstawiciel Handlowy:
Paweł Wrzosek
tel. 697 762 800

Maciej Wrzosek
tel. 519 854 772

 

Zamówienia proszę wysyłać na maila:
info@onebrand.com.pl

 

Chlorek magnezu Warszawa - dostawą na całą Polskę!
Zalety:

Chlorek magnezu nie jest jeszcze tak dobrze znany, jak sól, która mimo swej skuteczności, powoduje także skutki uboczne. Nie jest łagodna dla środowiska naturalnego, a także dla pojazdów mechanicznych zwiększając ryzyko powstawania korozji. Sól drogowa jest także groźna dla czworonogów i niszczy kostkę brukową oraz buty. Chlorek magnezu jest zdecydowanie bardziej bezpieczny i neutralny. Przyjazny dla środowiska, zwierząt oraz ludzi. Jest także łagodny dla samochodów i maszyn mechanicznych - chlorek magnezu Warszawa.

            Chlorek magnezu można łatwo przechowywać, ponieważ odznacza się długim terminem przydatności, a poza tym się nie zbryla, jak niektóre rodzaje soli drogowej. To środek bardzo wygodny w użytkowaniu, bez problemu można go rozsypywać za pomocą urządzeń mechanicznych, łopaty, a nawet ręcznie wyposażając się w rękawicę ochronną. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych - chlorek magnezu Warszawa.

            Chlorek magnezu ma ponadto bardzo dużą zaletę, jest efektywniejszy niż sól drogowa, dłużej utrzymuje się na powierzchni drogi i działa nawet w temperaturze -50 °C, kiedy sól wyraźnie traci swą moc. Chlorek magnezu wydziela ciepło w ilości 1960 kcal/kg, roztapiając w ten sposób twardy lód oraz śnieg - chlorek magnezu Warszawa.

Zapraszamy serdecznie!

 

  • Foliowe szczelne opakowanie
  • Ekologiczny dla środowiska
  • Nie pozostawia śladów
  • Szybka wysyłka i dostawa

 

chlorek magnezu warszawachlorek magnezu warszawa

 
 
Copyright © 2021 One Brand Rights Reserved.