^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Chlorek Wapnia Warszawa

Środki Odladzające

>

Aktualna Oferta Cenowa

Kontakt

Przedstawiciel Handlowy:
Paweł Wrzosek
tel. 697 762 800

Maciej Wrzosek
tel. 519 854 772

 

Zamówienia proszę wysyłać na maila:
info@onebrand.com.pl

 

Chlorek Wapnia Warszawa - dostawą na całą Polskę!

Zalety:

Oferujemy chlorek wapnia w bardzo atrakcyjnej cenie. Możemy zapewnić o najwyższej jego jakości. Na polskim rynku produkt ten jest dość rzadko kupowany, ze względu na cenę, jaka w porównaniu z solą drogową jest nieco wyższa. Jednak skuteczność i wydajność chlorku wapnia wydaje się być argumentem, który przemawia na jego zdecydowaną korzyść - chlorek wapnia Warszawa.

            Chlorek wapnia sprzedawany jest w 25-kg workach. Występuje w postaci płatków o grubości ok 2 mm, które są bardzo wygodne w użytkowaniu. Można je rozsypywać samodzielnie będąc wyposażonym  w rękawicę ochronną, jak i przy pomocy łopat czy maszyn - chlorek wapnia Warszawa.

            To środek bezpieczniejszy, który nie powoduje tylu szkód, co popularna sól drogowa. Może być stosowany w każdych warunkach atmosferycznych, podczas padającego marznącego deszczu i śniegu, w przypadku dużych mrozów oraz gołoledzi - chlorek wapnia Warszawa.

            Warto pamiętać, że chlorek wapnia nie musi być stosowany w dużych dawkach. Wystarczy choćby nieznaczna jego ilość, aby efektywnie poradzić sobie z lodem, szronem czy śniegiem. Używana jest głównie jako środek pomocniczy, przy likwidowaniu trudności związanych z sezonem zimowym. Niemal natychmiast przywraca oczekiwany stan nawierzchni, gwarantując bezpieczną możliwość jej użytkowania. Polecamy zarówno klientom prywatnym, jak i hurtowym - chlorek wapnia Warszawa.

Zapraszamy serdecznie!

 

  • Foliowe szczelne opakowanie
  • Zapewnia przyczepność do podłoża zanim sól zacznie działać
  • Optymalna ilość soli w mieszance
  • Szybka wysyłka i dostawa
  • Tańsza od soli

 

chlorek wapnia Warszawa

 
Copyright © 2021 One Brand Rights Reserved.