^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Sól z Piaskiem Warszawa

Środki Odladzające

>

Aktualna Oferta Cenowa

Kontakt

Przedstawiciel Handlowy:
Paweł Wrzosek
tel. 697 762 800

Maciej Wrzosek
tel. 519 854 772

 

Zamówienia proszę wysyłać na maila:
info@onebrand.com.pl

 

Sól drogowa z piaskiem - dostawą na całą Polskę!
Zalety:

W naszej ofercie sól z piaskiem, która jest idealna do zwalczania trudnych warunków na jezdni, drogach szybkiego ruchu, ulicach czy parkingach. Składa się z soli drogowej (30%) oraz piasku (70%). Taka mieszanka jest z pewnością mniej szkodliwa dla wszelkich pojazdów oraz nie niszczy butów, co również jest niezmiernie ważne.

Sól z piaskiem jest przy tym tak samo skuteczna, ponieważ odznacza się podobnym działaniem. Rozpuszcza lód i równocześnie zwiększa tarcie na powierzchni gwarantując oczekiwane bezpieczeństwo. Stan przyczepności dróg nie pozostawia wiele do życzenia, dlatego także sól z piaskiem jest polecana na bardzo ośnieżone oraz pokryte lodem drogi. 

Sól z piaskiem stanowi naturalny środek przemysłowy, który wydaje się być podstawowym elementem wyposażenia drogowców podczas zimy. Jest również niezbędna dla osób prywatnych, którzy chcą bezpiecznie i komfortowo poruszać się w granicach swojej posesji bez ryzyka upadku spowodowanego poślizgnięciem na oblodzonej powierzchni.

            Sól z piaskiem jest zatem alternatywą dla czystej postaci soli drogowej będącą w przeważającej mierze chlorkiem sodu. Taki środek jest przy tym dużo droższy, dlatego poleca się mieszankę soli z piaskiem, gwarantującą podobne efekty.

            W naszej ofercie sól z piaskiem wysokiej jakości, spełniająca wszelkie wymagane normy oraz atesty. Warto kupować wyłącznie sprawdzony produkt, który odznacza się oczekiwaną skutecznością i przynosi wymierne rezultaty stosowania. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Jesteśmy otwarci na klientów indywidualnych dostarczając im sól pakowaną w 24-kilogramowe worki, odporne na rozmaite warunki atmosferyczne. Zapewniamy atrakcyjne ceny, możliwość uzyskania upustów oraz owocną współpracę nie tylko w podczas sezonu zimowego, ale także w ciągu całego roku.

Zapraszamy serdecznie!

  • Foliowe szczelne opakowanie
  • Zapewnia przyczepność do podłoża zanim sól zacznie działać
  • Optymalna ilość soli w mieszance
  • Szybka wysyłka i dostawa
  • Tańsza od soli

 

 

Copyright © 2021 One Brand Rights Reserved.